1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır?

Gmail Çöp Kutusu Nerde? Fotoğraf ve Dosyaları Geri Getir

Gmail Çöp Kutusu Nerde? Fotoğraf ve Dosyaları Geri Getir
Gmail Çöp Kutusu Nerde? Fotoğraf ve Dosyaları Geri Getir

Gmail Çöp Kutusu Nerde? Fotoğraf ve Dosyaları Geri Getir – En sık kullanılan posta yöneticisi Gmail ile ilgili olarak bazı sorulan sorular olabiliyor. Bu sorulardan biri de Gmail çöp kutusu nerde oluyor. Gmail de silmiş olduğunuz fotoğraf ve dosyalarınız olabilir. Haliyle silinen bu tür dosyaların yeniden mesaj kutunuzda olmasını isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda fotoğraf ve dosyaları geri getirme için ne yapmanız gerektiğinizi bilmelisin. Gmail çöp kutusuna erişmek istiyorsanız şu şekilde belirtmemiz mümkündür;

  • İlk olarak Gmail hesabınıza giriş yapmalısınız
  • Sol tarafta ikinci kısımda daha fazla bölümü yer alır
  • Daha fazla bölümüne tıkladığınız zaman çöp bölümünü göreceksiniz
  • Üçüncü açılmış olan alt bölümde çöp yer alırken, silmiş olduğunuz fotoğraf ve dosyaları geri yükleme yapabilirsiniz.

Gmail Çöp Kutusu Nerde?

Gmail çöp kutusu nerde olduğu da geri yükleme yapmak isteyenler tarafından sıkça sorgulanıyor. Kimi zaman bilerek ya da bilmeyerek dosyaları silme durumu söz konusu olabiliyor. Belirli bir zaman geçtikten sonra bu dosyaların yeniden yüklenmesine ihtiyaç duyuluyor. İşte böyle anlarda yeniden silinen dosyalara erişmek amacıyla gmail çöp kutusu nerede olduğu önem arz eden konuların başında yer almaktadır. Eğer ki Gmail çöp kutusuna erişmek istiyorsanız o halde Gmail hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında hemen sol kısımda yer alan daha fazla bölümünü fark edeceksiniz. Bu bölümün hemen alt sekmesinde çöp yer almaktadır. Çöp bölümüne tıkladığınız zaman silmiş olduğunuz tüm verileri görebilirsiniz. Tekrardan geri yüklemek istiyorsanız üzerine tıklayarak geri yükleme yapabilirsiniz.

Gmail Çöp Kutusundan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Gmail çöp kutusundan silinen fotoğraflarınız varsa endişeye kapılmanın gerek yok. Çünkü çöp kısmından silinen dosyaları kalıcı olarak silmedikten sonra herhangi bir problem yaşamazsınız. Her ne kadar fotoğraflarınızı silmiş olsanız bile çok kolay şekilde yeniden silinen dosyaları geri getirme şansına sahip olursunuz.

OKU  iPhone Önbellek Temizleme Nasıl Yapılır?

Gmail silinen dosyaları geri getirme için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmek için bundan sonra ekstra bir çaba sarf etmenize gerek yoktur. Tam aksine birkaç adım sayesinde yeniden silinen fotoğrafları yükleme gibi bir şansa sahip olabilirsiniz. Gmail bölümünde daha fazla sekmesi bulunurken bu bölümden çöp kutusuna giriş yapabilirsiniz.

Gmail Çöp Kutusu Nerde? Fotoğraf ve Dosyaları Geri Getir
Gmail Çöp Kutusu Nerde? Fotoğraf ve Dosyaları Geri Getir

Gmail Silinenler Nerede?

En sık kullanılan eposta yönetici gmail olurken silinenler nerede diye merak edilir. Gmail silinenlere ulaşmak için daha fazla- çöp bölümüne gitmelisiniz. Böylelikle silmiş olduğunuz dosya ya da fotoğraflarınız varsa yeniden geri yüklemeyi sıkıntısız şekilde yapmaya başlamış olursunuz.

Gmail Çöp Kutusu Silinmiyor Sorunu Çözümü

Gmail çöp kutusu silinmeme gibi bir sorunlar oluşabilir. Muhtemelen gmail hesabınızla ilgili bir güncelleştirme sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu nedenle hesabınızdan çıkış yaparak tekrardan çöp kısmına gelmelisiniz. Çöp kısmından tek tek ya da tümünü boşalt seçeneğine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir