1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır?

iPhone Twitter Hassas Içerikleri Açma Ayarları – 2023 : Adım Adım Kılavuz

iPhone Twitter Hassas Içerikleri Açma Ayarları – 2023 : Adım Adım Kılavuz

iphone twitter hassas içerikleri açma,iphone da twitter hassas içerikler nasıl açılır, twitter hassas içerikleri açma,twitter hassas içerikler nasıl açılır

Sosyal medya platformları, hassas içerikleri filtrelemek için çaba gösteriyor olsa da, bazen bu tür içerikler engellenemiyor. Twitter da bu platformlardan biri. Hassas içerikler, çıplaklık, şiddet, nefret söylemi ve diğer potansiyel olarak rahatsız edici materyaller gibi çeşitli kategorilere ayrılabilir. Ancak, iPhone kullanıcıları, Twitter uygulamasında hassas içerikleri açmakta zorlanabilirler ve bu kullanıcılar iphone twitter hassas içerikleri açma konusunda sıkıntılar yaşayabilirler. Bu makalede, iPhone Twitter hassas içerikleri açmak için adım adım bir kılavuz sunuyoruz.

 

iPhone twitter hassas içerikleri açma

iphone twitter hassas içerikler nasıl açılır

Adım 1: Twitter Ayarlarınızı Değiştirin

1.1. İlk olarak safari veya herhangi bir mobil tarayıcı veya bilgisayar üzerinden twitter sayfasına gidiyoruz ve hesabımıza giriş yapıyoruz (mobil uygulama üzerinden twitter hassas içerikler etkinleştirilemiyor bu yüzden tarayıcı üzerinden yapmamız gerekiyor).

1.2. Mobil tarayıcı üzerinden girdiysek sol üst tarafta profil resmimizin bulunduğu bölüme dokunun. Eğer masaüstü tarayıcıdan girdiysek sol tarafta menülerin bulunduğu bölümden Daha Fazlası bölümüne dokunun.

1.3. Ayarlar ve Destek seçeneğine dokunun

1.4. Ayarlar ve Gizlilik seçeneğine dokunun

1.5. Gizlilik ve Güvenlik bölümüne gidin

1.6. Gördüğün içerik bölümüne girin

1.7. Hassas içerik barındırabilecek medyayı görüntüleyin seçeneğini işaretleyin. İşaretli ise hassas medyalar görünecektir işaretli değil ise görünmeyecektir.

OKU  MacBook Uygulama Silme, Uygulama Kalıntıları Temizleme - 2023 -

Tarayıcı üzerinden girdiğimiz zaman bizi ingilizce olarak karşılayabilir.

İngilizce içerik karşıladığında ise aşamalarımız şu şekilde olacaktır.

1.2. yine  sol üst tarafta profil resminizin bulunduğu bölüme dokunun.(Masa üstü tarayıcılar için More)

1.3. Settings and Support seçeneğine dokunun

1.4. Settings and privacy seçeneğine dokunun

1.5. Privacy and safety bölümüne gidin

1.6. Content you see bölümüne girin

1.7. Display media that may contain sensitive content seçeneğini işaretleyin. İşaretli ise hassas medyalar görünecektir işaretli değil ise görünmeyecektir.

Resimlerle aşama aşama iphone twitter hassas içerikleri görme işlemi

twitter hassas içerik açma ingilizce

twitter hassas içerik ayarları
twitter hassas içerik ayarları
iphone twitter hassas içerikler
iphone twitter hassas içerikler
iphone twitter hassas içerikler nasıl açılır
iphone twitter hassas içerikler nasıl açılır
iphone twitter hassas icerikleri gorme | KOZBOX

Bu işlemlerimizi yaptıktan sonra artık hassas medyalar görüntülenebilir durumda olacaktır.

Twitter uygulamasında hassas içeriklerin açılmaması sorunu yaşayan iPhone kullanıcıları, bu sorunu basit adımlarla çözebilirler.

Twitter Ayarlarındaki Hassas İçerikler seçeneğini etkinleştirerek, uygulamada hassas içerikleri açabilirsiniz.

İPhone Twitter uygulamasında hassas içerikleri açmak için, Twitter Ayarlarına giderek Hassas İçerikler seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.

Adım adım kılavuzumuz, iPhone kullanıcılarının Twitter’da hassas içerikleri açmalarına yardımcı olacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
iPhone Önbellek Temizleme Nasıl Yapılır?

Sıkça Sorulan Sorular:

Twitter uygulamasında Hassas İçerikler seçeneği nerede bulunur?

Twitter Ayarları ve Gizlilik seçeneğine gidin ve burada Gizlilik ve Güvenlik bölümüne tıklayın. Hassas İçerikler seçeneği burada bulunabilir. Bu alanlara erişebilmek için uygulama üzerinden değil tarayıcı üzerinden giriş yapmalısınız.

iPhone Twitter uygulamasında hassas içerikleri açmak için başka bir yöntem var mı?

Hayır, iPhone Twitter uygulamasında hassas içerikleri açmak için ayar seçeneği bulunmuyor yalnızca tarayıcı üzerinden girerek Hassas İçerikler seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.

Hassas içeriklerin açılması, uygulamanın yavaşlamasına neden olur mu?

Hayır, hassas içerikleri açmak uygulamanın yavaşlamasına neden olmaz. Bununla birlikte, bazı hassas içerikler, internet bağlantınızın hızına bağlı olarak yavaşça yükleniyor olabilir.

OKU  7 Adımda Windows 10 Bilgisayar Açılış Hızlandırma Yöntemi

Hassas içerikler, sosyal medya platformları için büyük bir problem oluşturuyor. Ancak, Twitter gibi platformlar, kullanıcılara hassas içerikleri filtreleme ve engelleme seçeneği sunuyor. iPhone Twitter uygulamasında hassas içerikleri açmak için, Hassas İçerikler seçeneğini etkinleştirmek yeterlidir. Bu adım adım kılavuzumuz, iPhone kullanıcılarının sorunlarını çözmelerine yardımcı olacaktır. Hassas içerikleri açmak, bazı kullanıcılar için rahatsız edici olabilir, bu nedenle kullanıcıların bu seçeneği dikkatli bir şekilde kullanmaları önerilir.

iPhone wifi şifresi kırma ve bağlı olduğun ağ şifresini öğrenme ve iPhone Önbellek temizleyerek telefonu hızlandırma gibi işlemler ve bir çok iphone teknolojisine ait bilgileri öğrenmek için Teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kozbox.com internet sitesi 22 ocak 2023 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Amacımız inovatif bir yaklaşımla en doğru ve en kaliteli içerikleri siz okuyucularımıza sunmaktır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir