1. Ana Sayfa
 2. Mobil

En İyi 10 Arasana Benzeri Siteler ve uygulamalar

En İyi 10 Arasana Benzeri Siteler ve uygulamalar
En İyi 10 Arasana Benzeri Siteler ve uygulamalar
0

En İyi 10 Arasana Benzeri Siteler ve uygulamalar – Görüntülü sohbet uygulamaları günümüzde pek çok kişi tarafından kullanılır. Bu kapsamda Arasana bilinen sitelerden biridir. Ancak buna karşılık Arasana benzeri siteler de vardır. Bunların her biri özel olduğu için tek tek inceleyebilir, değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte söz konusu sitelerin kullanımının ve sonuçlarının da sizin sorumluluğunuzda olacağı unutulmamalıdır.

Arasana Benzeri Siteler

Arasana benzeri siteler oldukça fazladır. Her biri kullanıcılara temel olarak dünyanın farklı coğrafyalarında yaşayan insanlar ile bir araya gelmelerine ve sohbet etmelerine olanak tanır. Arasana dışında şu gibi seçenekler de vardır:

 1. Omegle
 2. Fruzo
 3. TinyChat
 4. ChatRandom
 5. ChatRad
 6. EmeraldChat
 7. ChatHub
 8. Shagle
 9. FaceFlow
 10. iMeetzu

Bunların tümünü Arasana benzeri siteler arasında tek tek inceleyebilirsiniz.

Omegle

Küresel görüntülü sohbet sitesi Omegle, dünyanın her yerinden insanlar tarafından rastgele yabancılarla sohbet etmek için sıklıkla kullanılır. Çevrimiçi olarak yabancılarla sohbet etmek, bu web sitesinin temelidir.

Fruzo

Fruzo, ücretsiz çevrimiçi görüntülü görüşmeler yapmanızı sağlar. Bu bakımdan Arasana benzeri siteler arasındadır. Kullanıcıların Facebook aracılığıyla insanlarla bağlantı kurmasını sağlayan çevrimiçi tanışma sitesidir. Kullanıcılar Facebook ile yeni profiller oluşturabilir. Bunun haricinde mevcut profillerle bağlantı kurabilir.

TinyChat

TinyChat ile internet üzerinden sesli veya görüntülü herkesle sohbet edebilirsiniz. İstediğiniz sohbet odası bulamıyorsanız bir tane oluşturabilirsiniz. Ayrıca grup haline görüntülü sohbetler de yapabilirsiniz.

ChatRandom

ChatRandom oldukça geniş kullanıcı kitlesine sahiptir. Kullanıcı arayüzü zaman içerisinde geliştirildiği için rahat şekilde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra ücretsiz biçimde kullanmak mümkündür.

ChatRad

ChatRad, ücretsiz olan başka bir görüntülü sohbet sitesidir. Bu rastgele sohbet sitesinde dünyanın her yerinden yabancılarla sohbet edebilirsiniz. Arasana benzeri siteler arasında bunu da düşünebilirsiniz.

OKU  iPhone Twitter Hassas Içerikleri Açma Ayarları - 2023 : Adım Adım Kılavuz
En İyi 10 Arasana Benzeri Siteler ve uygulamalar
En İyi 10 Arasana Benzeri Siteler ve uygulamalar

EmeraldChat

EmeraldChat kolay ve problemsiz şekilde kullanılabilen kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu nedenle sorun çıkmadan yararlanmanız mümkündür. Kayıt gerekmemekte olup hem yazılı hem de görüntülü sohbetlere izin verir.

ChatHub

ChatHub başka kişi ile görüşmeye hemen başlamanızı sağlar. Sadece cinsiyetinizi girerek hizmet şartlarını kabul ederek ve adımları takip ederek çevrimiçi başlayabilirsiniz. Dil engellerini önlemek için dil filtresi de kullanabilirsiniz.

Shagle

Shagle dünya çapında 3 milyon üzeri kullanıcıya sahiptir. Çeviri araçları sayesinde artık 70’in üzerinde farklı ülkeden insanlarla konuşabilmeniz ve böylece herkesle sohbet edebilmeniz mümkündür.

FaceFlow

FaceFlow Arasana benzeri siteler arasında kullanıcıların aynı anda üç yönlü görüntülü sohbetlere katılmasına izin verir. Kullanıcıların aranabilir profil oluşturması, YouTube videolarını ve resimlerini yüklemesi de mümkündür.

iMeetzu

iMeetzu, Arasana benzeri siteler içerisinde görüntülü sohbetler aracılığıyla rastgele kişilerle canlı sohbet etmenize izin verir ve metin sohbet odaları vardır.

Arasana Uygulaması

Arasana uygulaması başka insanlarla sohbet etmek için en çok bilinen aplikasyonlardan bir tanesidir. Ancak bunun çok sayıda alternatifi de vardır. Tüm bunları yukarıdan inceleyebilir, ayrıntılı bilgi alabilirisiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap